Konference: Nežádoucí účinky vakcín a jejich alternativní léčba - 23. května 2018 v Praze na Novotného lávce

Článek převzat z webu www.poockovani.cz

 

23. května proběhla na pražské Novotného lávce za hojné účasti posluchačů a v úžasné atmosféře 1. konference Nežádoucí účinky vakcín a jejich alternativní léčba za účasti přednášejících MUDr. Jana Vavrečky, MUDr. Judity Hofhanzlové, Ing. Václava Hrabáka, MUDr. Ludmily Elekové, Ing. Mariána Filla, MUDr. Dagmar Komárkové a Ing. Aleše Sušického. Témata přízpěvků byly zaměřeny zejména na prevenci a léčbu následků očkování z pohledu homeopatie a tradiční čínské medicíny, klasifikaci nežádoucích účinků vakcín z pohledu konvenční medicíny a problematiku nedostatečného vědeckého výzkumu vakcín.

Věříme, že konference přinesla jak profesionálním terapeutům tak i laické veřejnosti mnoho nových poznatků a se všemi se těšíme na další ročníky. Dozvěděli jsme se mimo jiné, že poškození po očkování jsou mnohem závažnější a rozsáhlejší, než většina z nás předpokládá. Avšak pokud o těchto věcech víme a známe nástroje jak s nimi zacházet, můžeme je do určité míry eliminovat. Epidemii nežádoucích účinků očkování můžeme zastavit pouze, pokud budeme vzájemě spolupracovat a sdílet informace jak s následky po očkování nakládat.

Na stránce konference www.poockovani.cz/konference#materialy nově naleznete všechny veřejné materiály z konference ke stažení. Různým terapiím před a po očkování se budeme věnovat dále a na naše stránky budeme přidávat další informace. Proto sledujte náš facebook (www.facebook.com/poockovani) nebo se přihlašte k odebírání informací www.poockovani.cz/zpravy/newsletter.

Děkujeme všem, kteří se konference účastnili a těšíme se na další setkání

Váš tým Poočkování

Joalis info: Jak neprohrát boj s infekcemi?

Na jedné straně stojí obří farmaceutické firmy a oficiální postoj klasické medicíny, hlásající, že očkování nás zachránilo před vymíráním na infekční choroby. Na straně druhé se nacházejí zpochybňující postoje alternativní celostní medicíny a také řada rodičů s negativními zkušenostmi a pochybnostmi. Pro zjednodušení budu tedy v následujícím textu medicínu rozdělovat na dvě větve – na klasickou a na přírodní, jejíž součástí je i Joalis.

 

Celý článek z bulletinu Joalis info č. 2/2018 si můžete přečíst ZDE.

Číst dál...

Homeopatika na snížení nežádoucích účinků očkování

Článek převzat z svethomeopatie.cz


Autor: MUDr. Eva Kettmannová

V homeopatické poradně Světa homeopatie se nás rodiče často ptají na možnosti prevence nežádoucích účinků vakcín. Lektorský tým Homeopatické lékařské asociace sestavil schémata pro jednotlivé vakcíny za účelem redukce jejich typických nežádoucích účinků. Pokud mělo vaše dítě již nějakou reakci na předcházející vakcínu, nutně konzultujte odborníka v homeopatii, který pro vaše dítě předepíše léčbu na míru.

Číst dál...

13 kroků k bezpečnějšímu očkování

Je naší rodičovskou přirozeností, že chceme pro své děti jen to nejlepší, aby byly zdravé a šťastné. Pro každého z nás však k tomuto cíli vede jiná cesta. Zatímco „štěstí“ může znamenat velmi odlišné věci, zdravé dítě si představujeme všichni víceméně stejně. I ke zdraví se však dá dospět různými cestami, kdy upřednostňujeme postupy, které jsou našemu myšlení nebo životní filozofii nejbližší. Jednou z cest je i očkování dětí. Není úlohou Rozalia hodnotit, která cesta je ta správná. Chceme, aby se rodiče mohli rozhodovat sami. Neodsuzujeme toho, kdo očkování zcela odmítá, ani toho, kdo věří, že díky očkování bude jeho dítě zdravější. Pro ty rodiče, kteří se rozhodují, jak své děti očkovat, máme připravených několik rad, které by jim mohly pomoci projít očkováním co nejbezpečněji.

Číst dál...

Rizika očkování z pohledu tradiční čínské medicíny

V dnešní době mnoho rodičů malých dětí přemýšlí o očkování. Snaží se získat dostupné informace o možných vedlejších účincích očkování a probíhají bohaté internetové diskuse. Jaké informace dnes rodiče malých dětí získají? 

Číst dál...

Co je vakcinační detoxikace ?

K napsání tohoto článku mě přiměl fakt, že ke mně do poradny přichází stále více dětí, které jsou poškozeny očkováním a jejichž rodiče zoufale hledají pomoc, kterou klasická medicína nenabízí (v případě mnoha problémů ani nepřiznává jejich souvislost s očkováním, a tak rodiče, kteří nevědí nic o vedlejších účincích očkování, jsou bezradní).

Číst dál...

Aktuálně v legislativě

 

 

 

Zákon o ochraně veřejného zdraví

* Sněmovní tisk 530

* Vyhlášen ve Sbírce zákonů

Náš poslední článek ZDE.

 

Zákon o náhradě újmy způsobené

povinným očkováním

* Sněmovní tisk 451

* Vyhlášen ve Sbírce zákonů

jako zákon č. 116/2020 Sb.

Náš poslední článek ZDE.

O vyhlášce k zákonu ZDE.