Povinné očkování proti spalničkám nic nepřinese - rozhovor s předsedou německé Stálé očkovací komise

11.6.2015

Wirtschaftswoche dne 24.02. 2015, rozhovor redaktorky Susanne Kutter, pořízený v souvislosti s epidemií spalniček v Berlíně.

Jak se dá zabránit epidemiím spalniček a také úmrtím na tuto nemoc, jak se to nedávno stalo v Berlíně, vysvětluje Jan Leidel, předseda Stálé očkovací komise (STIKO) v rozhovoru s Wirtschaftswoche.

Povinné očkování proti spalničkám nic nepřinese.

http://www.wiwo.de/technologie/forschung/masern-epidemie-eine-masern-impfpflicht-wird-nichts-bringen/11418274.html

Číst dál...

Nejen v ČR je veden soudní boj proti povinnosti očkovat

Povinné očkování zůstane, rozhodla francouzská Ústavní rada

20.3.2015

Obdoba ústavního soudu tak ukončila ostrou debatu. Francouzské děti budou dál očkovány proti záškrtu, tetanu a dětské obrně.

Paříž - Francouzská Ústavní rada, tedy obdoba českého Ústavního soudu, rozhodla, že povinná vakcinace je v souladu s platnou legislativou.

 

Program plošného očkování dětí proto zůstane zachován.

Číst dál...

Lékaři za individuální rozhodování v oblasti očkování

Napsáno oficiálně registrovanou společností Lékaři za individuální rozhodování v oblasti očkování

(poslední aktualizace 3.2.2007)

V Německu se o ochranných očkováních, která jsou zde doporučovaná, diskutuje dlouhodobě, s velkým nasazením, emocionálně a velmi polarizovaně. Věcné a orientované vypořádání se s tímto tématem je proto skoro nemožné.

Diskuze vyvrcholila na poslední výroční konferenci Německé lékařské asociace (Deutscher Ärztetag). Její závěry berou rodičům svobodnou volbu v oblasti očkování a lékařům chtějí zakázat objasňování očkovacích postupů: právě povinnost očkování a zákaz kritických prohlášení proti očkování ze strany lékařů byly klíčovými požadavky konference jako další strategie.

Číst dál...

GSK žádá omluvu za článek „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

Na Slovensku se farmaceutická firma GlaxoSmithKline dožaduje omluvy tvůrců článku uveřejněném na serveru www.slobodavockovani.sk

Dopis GSK naleznete zde : http://www.slobodavockovani.sk/news/gsk-ziada-ospravedlnenie-za-clanok-povinne-ockovanie-fasizmus-v-zdravotnictve-/

Reakce ze strany autora zde: http://www.slobodavockovani.sk/news/otvoreny-list-firme-glaxosmithkline-ad-clanok-v-casopise-zem-vek-5-2013/

Reakce Ligy lidských práv na facebookových stránkách z 11.7.2013: https://www.facebook.com/#!/liga.lidskych.prav?fref=ts

 

Přepis reakce LLP z FB zde: 

Farmaceutický gigant GlaxoSmithKline zastrašuje žalobou slovenského aktivistu za svobodu v očkování a požaduje po něm omluvu. Provozovatel webu http://rozalio.cz/www.slobodavockovani.sk Marián Fillo údajně poškodil dobré jméno výrobce vakcín tím, že jeho pro...pojení se státem přirovnal k fašismu.
Korporace se tak snaží omezit svobobu slova a umlčet kritiky svých praktik.
Liga lidských práv si něco podobného zažila v minulém roce po publikování analýzy Vliv farmaceutických společností, očkování a reklama ( http://llp.cz/publikace/vliv-farmaceutickych-spolecnosti-ockovani-a-reklama  ). Vakcinolog Roman Prymula, který mimochodem též spolupracuje s Glaxem, se v médiích nechal slyšel, že na nás nejspíš podá žalobu. K tomu ale nakonec nedošlo.

8 zatraceně dobrých důvodů proč se neočkovat proti chřipce

 

1. únor, 2013 | Autor: Jeffry John Aufderheide


Uvažujete o očkování proti chřipce?

Každý rok bijí mainstreemová média na poplach proti chřipce a propagují očkování. Jen
zřídka ale věnují pozornost něčemu jinému než prospěšnosti vakcíny.

Proč?

Možná proto, že mnoho lidí už o vakcínách proti chřipce uvažuje kriticky.

Budu k vám otevřený. Jen málokdy slyšíte o negativních účincích nebo o jedovatých
chemikáliích, které jsou do lidí očkovány. Mým úmyslem je přimět vás k bližšímu seznámení
s vakcínami. Tady je osm důvodů, proč význam chřipkové vakcíny zpochybnit.

Podívejme se na ně…

Číst dál...

Překvapivé závěry britské studie o očkování

převzato z článku: Tajné vládní dokumenty odhalují, že vakcíny jsou totálním podvodem ,  http://zmok.webnode.cz/news/a107

Ethan A. Huff

Pokud jste Američané, kteří mají děti, budete mít s velkou pravděpodobností povědomí o „Imunizačním rozvrhu“, který vydává CDC (U.S. Centers for Disease Control and Prevention - centra pro zvládání nemocí a prevenci). Tento rozvrh dnes předepisuje dětem ve věku od 2 do 6 let aplikovat neuvěřitelných 29 vakcín, k nimž patří i každoroční očkování proti chřipce a pro věk 7 až 18 let pak navazující sérii 5 až 16 vakcín[1]. Nedávná výzkumná zpráva, jejíž autorkou je Dr. Lucija Tomljenovic, Ph.D., ale nahlíží do skrývaných dokumentů, které už déle než 30 let poukazují na vakcinační rozvrhy jako na naprosto nepodložené. Nedá se vůbec hovořit o tom, že by vakcíny samotné poskytovaly jakoukoliv skutečnou ochranu proti nemoci.

Číst dál...

MMR VAKCÍNA ZPŮSOBUJE AUTISMUS – ROZHODL ITALSKÝ SOUD

Po mnoho let byly příběhy rodičů takto zdevastovaných dětí podobné.

Malé, bystré dítě, které bylo naočkováno MMR vakcínou, prošlo vedlejším účinkem této vakcíny jako je vysoká teplota, odmítalo jíst a poté se u něj rozvinul autismus.

Zatímco lékařská profese popírá spojení mezi autismem a trojkombinací proti “spalničkám, příušnicím a zarděnkám”(MMR), je mnoho argumentů v opačném směru. Statistiky ukazují na zvýšení výskytu autismu s uvedením a stoupajícím množstvím dávek MMR vakcíny.

A nyní, italský soud potvrdil, že autismus u konkrétního dítěte byl spuštěn po aplikaci MMR vakcíny.

Číst dál...

Zpráva vydaná Institutem pro medicínu potvrzuje nebezpečnost vakcín

Už mnoho let se střetávají odborníci na přírodní léčbu s představiteli oficiální medicíny v otázkách nebezpečnosti vakcín, avšak poslední zpráva, kterou oficiálně vydal the Institute of Medicine (IOM) předkládá nový významný argument; odhaluje se v ní souvislost mezi aplikováním vakcín a jejich nepříznivými vedlejšími účinky. Tato zevrubná zpráva o bezpečnostních aspektech, kterou vydala organizace zaměřená na ověřování vedlejších účinků vakcín, obsahuje na svém konci zjištění, jež dosud odmítalo přiznat mnoho představitelů oficiální medicíny.

Číst dál...

Úmrtí kojenců a batolat po hexavalentní vakcíně

ImagePřeložili jsme pro Vás článek, který je sice již staršího data – vyšel v lednu 2005 v tištěném německém časopise Impf-report č. 2, ale protože článků o hexavakcíně (která je od roku 2006 u nás zahrnuta do povinného očkovacího kalendáře) je u nás málo, myslíme si, že bude i tak stále aktuální.

Na trhu byly dvě hexavaletní vakcíny:

HEXAVAC (výrobce Aventis Pasteur MSD)
INFANRIX HEXA (výrobce GlaxoSmithKline)

Vakcína HEXAVAC byla v roce 2005 stažena z trhu. Oficiálně uváděným důvodem bylo, že existují pochybnosti o dlouhodobé účinnosti složky proti hepatitidě B.

Vakcínou INFANRIX HEXA se stále očkuje.

Číst dál...

Judicial Watch vyšetřuje zpávy o negativních účincích a úmrti po očkování proti HPV

ImageAmerická konzervativní nezávislá právnická organizace Judicial Watch shromažďuje údaje o negativních účincích způsobených vakcínou Gardasil, která ma chránit před nákazou HPV (lidské papiloma viry).

Na stránkách Judicial Watch http://www.judicialwatch.org/gardasil si můžete přečíst informace o její snaze získávat informace z oficiálních zdrojů jako je FDA (úřad pro schvalování potravin a léčiv).

V roce 2007 Judicial Watch zjistila, že bylo hlášeno 3.461 nežádoucích účinků po očkování Gardasilem. Státní databáze negativních reakcí po očkování VAERS zaznameala 347 vážných komplikací mezi květnem a zářím 2007. Z 77 žen, které byly očkovány během těhotenství, 33 utrpělo negativní dopady jako například samovolné potraty a poškození plodu. 11 dívek zemřelo.

 Na stránkách Judicial Watch se můžete podívat na tiskové zprávy, právní dokumenty a speciální zprávy, které organizace vypracovala o problematice očkování proti HPV. 

 

Ľudmila Mušková: O otázkach, ktoré sa protivia ľudskému svedomiu, nemožno mlčať

ImageVelmi zajímavý a inspirující rozhovor o očkování se slovenskou poslankyní L. Muškovou. Je sice staršího data, nicméně obsahově je velmi aktuální, a to hlavně pro českou veřejnost, kde jsou OBJEKTIVNÍ informace o očkování stále velké tabu. Klikněte zde: http://iuro.awardspace.com/dok/muskova.html

 

Zpráva z očkovacího sympózia v Drážďanech (Dresdner Impfsymposium)

Image Zpráva z očkovacího sympózia v Drážďanech (Dresdner Impfsymposium) konaného 17. a 18. 3. 2007

Na téma: " Očkovat bezpečně?"


Očkovací sympózium bylo organizováno EFI Dresden, tj. svazem Eltern für Impfaufklärung (Rodiče za osvětu v očkování). Takováto sympózia jsou organizována v Německu 2x do roka, další bude v červnu ve Stuttgartu. Podobné akce se konají též např. v Rakousku a ve Švýcarsku. Sympózia v Drážďanech se zúčastnilo cca 300 zájemců, především z oblasti kolem Drážďan, ale i ze vzdálených měst. Velmi zajímavé bylo, že se zúčastnili i mladí muži, kteří děti ještě nemají, ale o problematiku očkování se vážně zajímají, aby měli dostatečné vědomosti a znalosti až je budou potřebovat.

Číst dál...

Problematika očkování v USA s ohlédnutím na světové vědecké studie, 1.část

Image Situace v očkování 2001: aktualizace a přehled , 1.část
(Vaccine Scene 2001: Update and Overview)

Autor: Harold E. Buttram, MD (medical doctor)
Do češtiny přeložila Marika Bermanová
Korektury textu provedla K.Sejčková

Originál článku v angličtině  lze shlédnout zde:
http://www.mercola.com/2001/jun/9/vaccine_update.htm

O autorovi:

Dr. Harold E. Buttram  pracuje v soukromé lékařské praxi od roku 1962. Je kvalifikovaným odborníkem v environmentálním lékařství, přičemž praktikuje vnitřní a rodinné lékařství. Je členem americké akademie environmentální medicíny (American Academy of Environmental Medicine). Je též bývalým zakládajícím ředitelem americké nadace pro péči před početím (Foresight-America Foundation for Preconception Care).

Číst dál...

Mozek a očkování

ImageTento alarmující článek, který z velké míry čerpá z odborných prací neurochirurga a  profesora Rusella Blaylocka poukazuje na negativní dopady očkování na nervový a imunitní systém člověka. Dozvídáme se zde například, jak nadměrná aktivace imunitního systému způsobená častým očkováním a přídavnými látkami ve vakcínách stimuluje tvorbu volných radikálů v mozku, které jsou mimo jiné i příčinou mutací oslabených virů z vakcín, které v těle dlouhodobě přetrvávají.

Tip: článek je sice velmi informativní a svými závěry šokující, nicméně je náročný a je potřeba ho číst velmi pozorně - nejlépe několikrát.

Číst dál...

Aktuálně v legislativě

 

 

 

Zákon o ochraně veřejného zdraví

* Sněmovní tisk 530

* Vyhlášen ve Sbírce zákonů

Náš poslední článek ZDE.

 

Zákon o náhradě újmy způsobené

povinným očkováním

* Sněmovní tisk 451

* Vyhlášen ve Sbírce zákonů

jako zákon č. 116/2020 Sb.

Náš poslední článek ZDE.

O vyhlášce k zákonu ZDE.