Brožury příběhů - "Jak zasáhl systém očkování do života některých rodin I. - III."

 10.3.2017

Skupina rodičů sestavila již tři brožury s názvem Jak zasáhl systém očkování do života některých rodin I/II/III

Ve všech brožurách máte možnost se seznámit s reálnými příběhy dětí a jejich rodin,které různě závažným způsobem poznamenalo očkování a současný systém očkování v ČR.

Brožury jsou určeny jak pro politiky, kteří svým hlasováním do života těchto a mnohých dalších rodin bezprostředně zasahují, tak odborné veřejnosti, lékařům a v neposlední řadě i široké veřejnosti. Všem nabízíme možnost si tyto brožury zdarma stáhnout a přečíst. Lze je zakoupit také v tištěné podobě.

 Naším cílem je zdraví dětí a jejich očkování s minimalizací rizik, což s přehlížením a bagatelizováním možných nežádoucích účinků vakcín nelze. Nerozporujeme očkování jako takové, ale způsob jeho provádění bez respektu k individuálním potřebám jedince. Chceme ukázat, že očkování a následné reakce nejsou jen o "teplůtce" nebo bolesti v místě vpichu, ale o mnoha dalších nežádoucích účincích a aspektech, které na to navazují. Např. péčí o jakkoliv postižené dítě, o vyloučení již přijatého dítěte z MŠ z důvodu nekompletního očkování, finanční zátěže rodin atd.

Předkládáme tyto brožury s příběhy rodin veřejnosti proto, abychom poukázali na možné nežádoucí účinky vakcín a podpořili tak rodiče v pečlivém sledování zdravotního stavu svých dětí před i po vakcinaci, aby tak případné nežádoucí účinky byly zavčasu identifikovány.

 

Doposud jsme přinesli na 170 reálných příběhů, chystáme se ale příběhy zveřejňovat dále. Chcete-li se o svůj příběh podělit i Vy, můžete tak učinit na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Brožury je možné si objednat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.:

  • 1. brožura – 75,- Kč, + poštovné dle ceníku České pošty
  • 2. brožura – 120,- Kč + poštovné dle ceníku České pošty
  • 3. brožura – 120,- Kč + poštovné dle ceníku České pošty 

Brožury v PDF si lze zdarma stáhnout:

  • 1. brožura zde 
  • 2. brožura zde
  • 3. brožura zde