Přispějte na projekty v roce 2017!

Spolek Rozalio se ve velké míře věnuje poradenské činnosti a snaží se otevírat debatu o problematice očkování na široké úrovni

 

Rozalio se snaží poukazovat na problematickou praxi, navrhovat možné změny v systému očkování a vyjadřovat se k připravovaným vyhláškám a zákonům týkajících se povinného očkování, a to na různých platformách mezi zákonodárci, odborníky i v Pracovní komisi pro problematiku očkování při Ministerstvu zdravotnictví ČR, jíž je členem.

 

Jako zástupci Rozalia se setkáváme s mnohými odborníky, organizujeme různé akce, koordinujeme dobrovolnické skupiny, tiskneme a distribuujeme informační materiály, vytváříme a podporujeme petice týkající se nerepresivního přístupu k očkování…

 

 Všechna tato činnost stojí značné úsilí, mnoho času a jsou k ní potřebné i finance. Právě proto bychom chtěli představit několik projektů, které máme v plánu realizovat v roce 2017 a požádat tímto o finanční příspěvky na uskutečnění.

 

Předem děkujeme všem dárcům!

 

Číslo účtu pro zaslání daru: 2500012517/2010

Variabilní symboly jsou uvedeny u jednotlivých projektů.

 

 

 

 

Projekt Informační materiály a propagace Rozalia

 

Variabilní symbol pro platbu na celý tento projekt: 201712

 

Je žádoucí informace o Rozaliu vepsat do povědomí rodičů, aby věděli, že na svobodné a informované rozhodování o očkování svých dětí mají právo, i když je očkování povinné, a že v této složité situaci nejsou sami. Že je zde sdružení, kde se mohou poradit, kde najdou podporu pro individuální požadavky a s důvěrou se na Rozalio obraceli. Proto jsme se rozhodli investovat do několika předmětů, které dostanou logo Rozalia. Jsou to trička, informační letáček, propisky, vizitky.

 

Trička s logem Rozalia jsme použili již na začátku tohoto roku jako výhry v našich soutěžích při příležitosti oslav desátého výročí vzniku Rozalia. Lidem se moc líbila, tak jsme se rozhodli pořídit těchto triček více a použít je primárně pro dobrovolníky zastupující Rozalio na veřejných akcích.

 

Základní letáček o Rozaliu jsme pořídili v květnu tohoto roku a nechali jsme vytisknout 20.000 ks. Ač jsme tisk již zaplatili, budeme rádi za finanční podporu na další tisk či rozesílání těchto letáčků. Na nový letáček se můžete podívat zde.

 

Propisky s logem Rozalia chceme rozdávat lidem, se kterými se v rámci naší činnosti potkáváme a nenásilnou formou jim existenci a fungování spolku připomínat.

 

Vizitky jsou součástí již každé organizace. My jsme pořídili vizitky těm dobrovolníkům, kteří se potkávají s širokou, ale i odbornou veřejností, a tak je žádoucí, aby je měli k dispozici.

 

Celkové náklady projektu

20.079,- Kč

 

 

Získané dary

3.300,- Kč

Zafinancováno z rozpočtu Rozalia

1.200,- Kč

Zbývá zajistit

15.579,- Kč

 

A jakou částku na konkrétní položky potřebujeme?

(pro přispění na jednotlivé předměty uvádíme zvláštní variabilní symboly)

 

7.379,- ……………………………  Tisk 20tis. ks letáčků s informacemi o Rozaliu, VS 2017123

Doposud zajištěno: 3.300,- Kč

6.500,- …………………………… Trička s logem Rozalia, VS 2017122

Doposud zajištěno: 0,- Kč

5.000,- ……………………………. Pořízení propisek logem Rozalia, VS 2017121

Doposud zajištěno: 0,- Kč

1.200,- …………………………... Tisk vizitek pro stěžejní pracovníky

 Doposud zajištěno: 1.200,- Kč – zafinancováno z rozpočtu Rozalio - projekt ukončen 

 

 

 

Projekt Poradna Rozalia

 

Variabilní symbol pro platbu na celý tento projekt: 2017211

 

Do druhé poloviny roku 2017 vstupujeme s jasným cílem – zvýšit informovanost široké veřejnosti o problematice očkování.

Pro tyto potřeby jsme vyčlenili dvě osoby, které budou odpovídat na všechny e-mailové dotazy co nejdříve (nejpozději však do sedmi dnů) a které také v jasně určených hodinách rády zodpoví dotazy i telefonicky. Další dvě kolegyně zodpovídají dotazy na facebooku.

 

Pro telefonickou komunikaci jsme pořídili i nové telefonní číslo. V budoucnu jsme připraveni podle potřeby pořídit i další.

 

Pracovníci poradny stráví čas nejen odpovídáním dotazů, ale také neustálým vzděláváním, komunikací s odborníky a vyhledáváním novinek v oblasti očkování.

 

Pomozte se zajištěním plynulého provozu poradny. Děkujeme!

 

Na webu jsme v sekci Kontakty zveřejnili:

Poradna Rozalia

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy na facebooku a e-mailem. Máte-li naléhavý dotaz, můžete i zavolat. Prosíme o dodržování poradních hodin.

Facebook: Rozalio

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon:

Martina Suchánková +420 608 44 60 60

Můžete volat úterý - pátek od 9:00 hod. do 15:00 hod.

Marie Maříková +420 774 316 526

Můžete volat každý pracovní den; dopoledne od 10:00 hod. do 12:00hod., odpoledne od 14:00 hod. do 16:00 hod.

 

 

Celkové náklady projektu

44.798,- Kč

 

 

Získané dary od 20. června 2017

2400,- Kč

 

 

Zbývá zajistit

42.398,- Kč

 

 

Nemůžete se rozhodnout, na co nám přispějete, ale rádi byste pomohli? Můžete poslat libovolnou částku, my ji použijeme na další činnosti! Zvolte pak variabilní symbol: 77777

 

Náš tip:

Zvolte si okruh činností, na který nám chcete přispívat dlouhodobě a zadejte si v bance trvalý příkaz! My zde pravidelně aktualizujeme výši vybraných darů na jednotlivé projekty, budete tak mít přehled o tom, jak se nám daří finance zajišťovat. Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., my Vám rádi vystavíme potvrzení o daru pro daňové účely. Ochotně Vás také budeme průběžně informovat o tom, jak se nám daří díky Vaší podpoře naplňovat naše plány!

Jste-li právnická osoba a máte zájem mít logo na našem webu v sekci Naši partneři, pošlete nám jej!

 

 


Darujme

 

Doporučujeme


  

 

  Hnutí za aktivní mateřství

 

 

A centrum

 

Unie porodních asistentek

 

Meduňka - rodinný měsíčník o alternativních cestách ke zdraví

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Archivace stránek